Tööalane rehabilitatsioon

Tore, et oled jõudnud meie kliiniku tööalase rehabilitatsiooni lehele! Oled oodatud kontakti võtma ning vastame hea meelega kõigile küsimustele. Seda nii meie meeskonna kui ka teenuse kohta üldisemalt!

Tööalane rehabilitatsioon on mõeldud inimestele, kellel on osaline töövõime või haiguse tõttu mitmeid takistusi ja kes vajavad seetõttu tööle asumiseks või töötamise jätkamiseks erinevate spetsialistide ehk rehabilitatsioonimeeskonna abi. Tööalane rehabilitatsioon valmistab Teid ette tööeluks ja/või toetab teie tööleasumist või töötamist. Läbi Töötukassa on võimalik vähenenud töövõimega inimestel vanuses 16 aastat kuni vanaduspendioniiga, kes on töötud, töötavad või õpivad, osaleda tööalases rehabilitatsioonis. Kui Töötukassa on hinnanud vajalikus tööalase rehabilitatsiooni teenuse osautamise, valib klient endale teenuse osutaja ehk rehabilitatsiooni meeskonna Eesti Töötukassa koostööpartnerite seast. Seda on võimalik teha internetis www.tootukassa.ee ja ka Eesti Töötukassa kontorites kohapeal. 

Baeri Kliinik on üks selline koostööpartner ning tervitab kõiki oma rehabilitatsioonimeeskonna poole pöörduma! Meie meeskond koosneb väga kogenud spetsialistidest, paljud meist omavad pikaaegset haiglatöö kogemust. Täpsemat infot meie spetsialistide kohta saab lugeda nende nimele vajutades.

Meie rehabilitatsioonimeeskonda kuuluvad:

Teenusele registreerimiseks:
e-posti teel: reha@baerikliinik.ee
telefoni teel: 53 010 112 (vastamata kõnedele helistame tagasi).

Asume Tartu linnas, Kivi 25-1, esimene korrus, sissepääs otse tänavalt.

Tegevusloa number:  SRT000207, rehabilitatsiooniteenus.